Созвездие Леди

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Созвездие Леди » Я и моя машина » Чи отримуєте ви кешбек?


Чи отримуєте ви кешбек?

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Думаю що всі чули про кешбек. Цікаво, а ви користуєтесь такою послугою? А на що саме оформили? Мені треба оформити КАСКО, там сума чималенька, цікаво чи можна на нього отримати кешбек?

0

2

Kriptik написал(а):

Думаю що всі чули про кешбек. Цікаво, а ви користуєтесь такою послугою? А на що саме оформили? Мені треба оформити КАСКО, там сума чималенька, цікаво чи можна на нього отримати кешбек?


Безумовно, кешбек - це чудова можливість зекономити під час оплати різноманітних послуг, у тому числі страхових. Особисто я користуюсь такими програмами, у мне в додатку банку є перелік компаній які дають відсоток якщо я там щось купую і оплачую картою.

Що стосується вашого запиту про оформлення КАСКО, то багато страхових компаній дійсно пропонують програми кешбеку на такі поліси. Адже сума страхового внеску за КАСКО може бути чималою, особливо на нові чи дорогі авто. Тому можливість частково компенсувати свої витрати у вигляді кешбеку буде дуже доречною.

Цікава стаття на https://lviv.vgorode.ua/news/obschestvo … enni-kasko розповідає про те, "Як отримати кешбек при оформленні КАСКО". Автор детально пояснює, як працюють програми кешбеку, наводить приклади сум, які можна повернути, та ділиться корисними порадами щодо вибору надійних кешбек-сервісів.

0


Вы здесь » Созвездие Леди » Я и моя машина » Чи отримуєте ви кешбек?


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно