Созвездие Леди

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Созвездие Леди » Хобби » Підкажіть який безперебійник краще придбати?


Підкажіть який безперебійник краще придбати?

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Вітаю! Я працюю в офісі, і часто трапляється, що через перебої з електроживленням усі комп'ютери вимикаються. Підкажіть, який безперебійник краще купити? Можливо, хтось із вас уже стикався з такою проблемою і може порадити надійний пристрій?

0

2

Вітання! Я теж працюю за комп'ютером і використав кілька різних безперебійників. Є багато хороших варіантів, але я порадив би тобі звернути увагу на бренд APC. Вони мають багато різних моделей, які можуть підійти для офісу. Але найкраще вивчити характеристики кожної моделі та вибрати саме те, що підходить для тебе.

0

3

Дуже дякую за пораду! Я обов'язково подивлюся моделі цієї компанії та вивчу характеристики. Можливо, ти можеш порекомендувати конкретну модель, яку використав сам?

0

4

Грузин написал(а):

Вітаю! Я працюю в офісі, і часто трапляється, що через перебої з електроживленням усі комп'ютери вимикаються. Підкажіть, який безперебійник краще купити? Можливо, хтось із вас уже стикався з такою проблемою і може порадити надійний пристрій?

Звісно, я можу порадити APC Back-UPS Pro 1500VA. Це надійний безперебійник https://allo.ua/ua/istochniki-besperebojnogo-pitanija/ який може забезпечити електроживленням до 10 пристроїв одночасно. Він має літій-іонний акумулятор, що забезпечує тривалий термін служби та швидкий час заряджання. Також цей безперебійник має захист від перенапруги, перешкод та коротких замикань. Крім того, він має інтуїтивно зрозумілий дисплей та софт, що робить його зручним у використанні. Я сам використовую цю модель на роботі вже кілька років і дуже задоволений її роботою.

https://i.postimg.cc/HsP89Xbf/res-ad4ac5f44279aba60e8892c1f6492b14.jpg

0


Вы здесь » Созвездие Леди » Хобби » Підкажіть який безперебійник краще придбати?


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно