Созвездие Леди

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Созвездие Леди » Дошколята (1-6) » Чим гратись?


Чим гратись?

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Чим ви граєтесь з дітками після року щоб їм було цікаво? Які іграшки купувати, бо чогось не можу нічим забавити дитину надовго. Ніби і іграшок багато, та не надовго вистачає гратись...

0

2

Чим більше іграшок тим менший інтерес до них. Тому не витягайте всі відразу, а грайтесь з дитиною чимось одним. Але недовго, щоб дитина не перевантажувалась -тоді їй буде цікаво.

0

3

Діти починають пізнавати  світ, тому їх увага часто швидко переключається. Тому не дивуйтесь , що потрібно весь час пропонувати  дитині щось нове)Звикайте.

0

4

Марзуля написал(а):

Чим більше іграшок тим менший інтерес до них. Тому не витягайте всі відразу, а грайтесь з дитиною чимось одним. Але недовго, щоб дитина не перевантажувалась -тоді їй буде цікаво.

Та так і роблю) Але ось грались. Хвилин п"ять була цікаво гратись машинкою і все -вже хоче щось нове і так по кругу) Дала гратись кастрюльою і ложкою) оце зайшло, але вже голова тріщить від стукоту)

0

5

Вам треба весь час підкупляти нові іграшки для того, щоб дитина розвивала нові навики.  Ось подобається товкти по каструлі) То купіть дитині різні стукалки! Так. вони також не на довго будуть але це також розвиток дитини. Для вашого віку добре підійдуть дерев'яні розвиваючі іграшки https://totosha.com.ua/uk/g10776592-der … e-igrushki Там і стукалки є, і кубики, і пазли.

0

6

Здравствуйте. Спасибо за хорошие советы. Я тоже искал хорошие развивающие игры для сына и решил посмотреть информацию на эту тему в интернете. Нашел по положительным отзывам сайт  "БизиБорд.бай", в котором можно купить  бизикуб  для развития ребенка по невысокой цене.  Я купил здесь совсем недорого Кубик Знайка Семицвет мини и сын с удовольствием играет, могу посоветовать этот магазин.

0


Вы здесь » Созвездие Леди » Дошколята (1-6) » Чим гратись?


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно