Созвездие Леди

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Созвездие Леди » Мода и стиль » Дитячий одяг


Дитячий одяг

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Зазвичай замовляю речі дітям на зарубіжних сайтах, відстежую розпродажі і роблю замовлення. Чекати цих покупок довго, але підкуповують ціни зі знижками і супер якість. Але зараз з похолоданням, потрібно купити теплі кофти , підкажіть перевірені українські інтернет магазини, де якісний трикотаж

0

2

Я часто беру речі в стокових магазинах, трапляються нові фірмові речі і дуже якісні. Тепер після носіння таких якісних речей сильно розбалувалася і нічого іншого носити і дітям купувати не хочу. Є звичайно ТМ БЕМБІ, якість речей дуже хвалять, але сама не купувала

0

3

Шукайте в Інтернеті одяг з турецького трикотажу, він найкращий, приємний в носінні, зовсім ні в яке порівняння не йде з нашим українським виробником.

0

4

А я завжди купую одяг українських торгових марок, потрібно підтримувати наших виробників, тим більше що якість одягу у деяких цілком гідне. Наприклад, можете подивитися каталог кофт для дівчаток на цьому Хмельницькому інтернет магазині https://super-kids.com.ua/uk/devocki/de … -i-golfy-2 . Якість трикотажу дуже гарне, приємно до тіла, також зручний крій, не сковує рухи.

0


Вы здесь » Созвездие Леди » Мода и стиль » Дитячий одяг


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно