Созвездие Леди

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Созвездие Леди » Копилка рецептов красоты » Vă rog să veniți pe firul meu de discuții Locuitorii Chișinăului, am n


Vă rog să veniți pe firul meu de discuții Locuitorii Chișinăului, am n

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Bună ziua la toată lumea. Este cineva din Chișinău? Îmi puteți spune care sunt prețurile pentru apartamentele cu un dormitor în orașul vostru? Unde pot vedea opțiuni reale pentru cumpărarea unui apartament? Noi planificăm să cumpărăm un apartament în capitală în viitorul apropiat, așa că mă interesează această întrebare acum. Mulțumesc tuturor celor care răspund.

0

2

Bună, sunt din Chișinău și sunt gata să vă ajut. Prețurile pentru apartamentele cu un dormitor variază în funcție de locație și starea proprietății. În acest moment, cel mai bine este să navigați pe site-uri de proprietăți precum hometer pentru a găsi opțiuni reale. Acolo puteți vedea prețuri, fotografii și detalii despre apartamente. De asemenea, vă recomand să vă întrebați prietenii dacă au contacte de agenți imobiliari care vă pot ajuta în căutare. Vă doresc succes în găsirea viitorului dumneavoastră apartament!

0

3

Prețurile apartamentelor cu un dormitor în Chișinău variază în funcție de locație și alte caracteristici. Puteți găsi opțiuni reale pe site-urile de proprietăți și prin intermediul agențiilor imobiliare locale.

0


Вы здесь » Созвездие Леди » Копилка рецептов красоты » Vă rog să veniți pe firul meu de discuții Locuitorii Chișinăului, am n


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно